Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani játékokat...

Tudnátok ajánlani játékokat PC-re?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nagy kocka, talán azért nem, mert nem érdekelnek a sablonos lövöldözős, zombis játékok, szóval a GTA, Assasin Creed, Far Cry, Fallout és a többi hasonló kilőve. Engem valamiért nem tudnak lekötni. Viszont ott van pl. a Portal 1-2, a Lego játékok, vagy épp a Life is Strange, amiket szeretek. Valaki tud esetleg olyan játékot mondani ami nem csak a sablonokra épül, vagy van egy épkézláb eredeti története? Eddig csak a Walking Deadet találtam a Telltale-től.
2016. aug. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk a Fallout sorozat pont nem a sablonos lövöldözős játék, ahogy a GTA és az Assasin Creed sem. Ráadásul a Far Cry sem túl sobalonos. Látszik, hogy fogalmad sincs róluk. De az ajánlatom:


Broken Sword sorozat

Syberia sorozat

2016. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stardew Valley

Starbound

Don't Starve

Fez

Volume

Limbo

Inside

2016. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hotline Miami - Drive inspirálta setting, zene, főkarakkter és történet.

Lisa the Painful - ;_;

The Witch's House - ;_;

Yume Nikki - Kicsit művészkedős, semmi dialógus nincs benne, a látottakat értelmezd ahogy jól esik.

2016. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az assassin creed nem tudom mióta lövöldözős.

De ha már telltale: The wolf among us


Skyrim, witcher 3, mafia2( nem agyatlan lövöldözés, nyilván néha ki kell nyírni pár embert),

2016. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist
2016. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!