Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Normális ha a sima play...

Normális ha a sima play módban ordítok az idegtől?

Figyelt kérdés

már abban is vannak ilyen op kártyás emberek? csak mert örülök hogy egy óra sz*pás után végre winelek egyet. Ez a jobbik eset még..


Mást is tud nagyon idegesíteni? Engem az b***ott fel legjobban mikor elfogyott a kártyám de a kezembe volt csomó és 1 ütés kellett volna az ellenfélbe de meghaltam mert nincsen k**va kártyám.. mások is így vannak ezzel?



2016. aug. 6. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen játék? Gondolom Hearthstone...

Ezen idegeskedni nem érdemes, ez csak egy játék.

Egy meccs nem a kártyáktól függ, hanem a lap leosztástól.

Meglehet neked az összes kártya is, azzal nem fogsz nyerni.

Csak több módon lehet majd kinyírni az ellenfelet.

Inkább játssz valami mással ami nem idegel, vagy fogadd el hogy most vesztettél, majd legközelebb győzöl talán.

2016. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen hearthstone
2016. aug. 6. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A HS akármennyire akar nem P2W-nek látszani, nyugodj bele hogy az. Amerikaiak több száz dollárokat vernek el kártyákra, így az ingyenes játékosok HATALMAS hátrányba vannak. Én pár hónapig játszottam vele egyetlen egy paklit tudtam kirakni, azt is legendary-k nélkül.



Ha nagyon kártyázni akarsz neten nem fogsz, csak pénzlehúzós gamek vannak. Valóságban MO-n a HKK meg a MÁGUS van a legjobban jelen, de ezekhez rengeteg idő és pénz kell, mivel TGC-k.


Interneten az MGT-t ajánlom 5 euró környékén már van.

2016. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz videókat, rakj össze egy jó paklit.

Napi küldetéseket csinálj, nyiss csomagot, a felesleges kártyák mehetnek az üstbe. Válassz ki egy kasztot, arra menj rá erősen.

2016. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!