Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom letörölni a játékot?

Hogyan tudom letörölni a játékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van\volt a gépemen egy játék. Konkréten a Battlefield 2142. Az a helyzet hogy le akarom törölni, de amikor rámegyek a vezérlőpultban hogy eltávolítás, elkezd a játék általános programja tötleni, hogy készül a törlésre, tölt egy kicsit majd minen hibaüzenet és egyéb nélkül kilép. Akárhányszor megprobálom, nem tudom letörölni, ugyan ez. Windows 7-en is és 10-en is ez a helyzet. Régebben volt a gépen, de el eltt távolítva, majd vissza lett téve. Mellesleg maga a játékot sem tudom elindítani. Mi lehet a baj?
2016. aug. 6. 21:57
 1/2 anonim válasza:
Töröld ki manuálisan a hozzá tartozó mappákat/file-okat (általában a Program files mappában vagy ahova mentetted), aztán sajátgép/programok törlése és telepítése és próbáld meg uninstallálni.
2016. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbáltam, midnent amit találtam letöröltem, de így sem ment. LEtöltöttem egy eltávolító programot( geek uninstaller) és azzal kényszerített eltávolítással sikerült. Volt 3 mappa, valamiylen fura névvel, ami hozzá tartozott. Az volt a gond.
2016. aug. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!