Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Linkelsz, vagy írsz kérlek,...

Linkelsz, vagy írsz kérlek, az Elveszett Világ nevű játékhoz trigger-t?

Figyelt kérdés

Van az Elveszett Világ nevű MUD-os játék.

Ami régen ugye egy nagyon ismert, és játszott játék volt, teszem azt 20 éve.

Ebben ugye a begépelt szöveggel irányítható a karakter, és szövegesen is mondja el, a körülötted történteket.

Na most, azt hallottam, hogy vannak ilyen utasítássorok, amivel egy adott történésre a karakter automatikusan megteszi az utasítást.

Tinyfugu programot szeretnék használni, de nem találtam sehol megfelelő parancssorokat...

Azért kérek itt segítséget, mert én nem tudom megprogramozni, mert nekem amit az ilyen ismertető oldalon írtak az nekem kínai..

Csak ilyenekre lennék kíváncsi, ha valakinek van 1-2 bevált triggere. Mondjuk, hogyha megvan a harcbanlévő ellenfél állapota akkor, lőkön, vagy ilyesmi, mert a kezem egy idő után már fáj.. :(

Előre is köszi, ha tud valaki segíteni. És remélem találkozunk a játékban, tekintve, hogy mennyien szerették, és szerintem ma is jó játék!



2016. aug. 7. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!