Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft és battle....

World of Warcraft és battle. Net telepítésekor egy pár másodperc után mindig kiadja ezt a hibakódot: BLZBNTBTS0000004C . Hogy oldjam meg ezt a gondot?

Figyelt kérdés
régebben wow-oztam és simán ment mind a két telepítése ,nem volt semmi baj viszont a mostani próbálkozásoknál mind a két telepítőnél kiadja ezt a hibakódot. Megnéztem,megpróbáltam az összes ajánlott lehetőséget amit a battle.net ajánl (pl töröljem a telepítőt és telepítsem újra,ez is sikertelen) úgy mint a többi próbálkozásom. Mit kéne tennem,hogy működjöna telepítés,hogy tudjak újra játszani? (Ez az ingyenes verzió és Windows 10-re telepíteném..) És egybéként mit is takar ez a hibakód?

2016. aug. 8. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában akkor dobálja fel, ha valami megakasztja a launchert, pl antivírus, tűzfal stb.


Nálam pl a hiba abban gyökerezett, hogy játék megvásárlása után nem jelentkeztem ki a launcherből majd vissza. Ez egy próbát mindenképp megér.


A másik: Tisztán telepítetted a win 10-et, vagy csak frissítés volr korábbi verzióról? Csak frissítés esetén rengeteg a hiba a régi rendszer maradványai miatt, ezért csak frissítés után erőteljesen ajánlott egy tiszta újratelepítés is. Ha nem teszed meg, akkor maradnak ehhez hasonló érdekes hibás.

2016. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!