Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Ti is mindig hülyéket...

LoL: Ti is mindig hülyéket kaptok a csapatba?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni. Főleg mides vagyok. Gondoltam megyek valami solocarry jellegű hőssel, pl. lb. De hiába 5 meccsből 3-on az összes, 1-en pedig csak 2-3 csapattag feedel, és flamel, és fogyi.


Aztán gondoltam megyek mágussal, cassio lett. De ugyanez. Aztán akkor valami nagy cc-sre gondoltam, így Kennennel már jobb lett a csapat a stunom miatt, de még mindig.


Persze, nekem is van rossz meccsem, és szoktam feedelni... de úgy 10 meccsből 1-en. Mekkora az esélye, hogy 4 olyannal sorsol össze aki nagyon béna? Hát szerintem nem nagyon sok, mégis 80%-ban olyat kapok.


Valaki nem tud csapattal hanrcolni. Valaki nem tud védekezni, hátul maradni. Valakinek még az autoattackjaival is bajok vannak. És Persze mindig valakinek elmegy a nete, vagy esetleg el kell mennie ebédelni.


Olyan is előfordul, hogy végig jobbak vagyunk, de az uccsó percben bezzeg be kell menni 3v5-be és veszteni. Egyre rosszabb. Próbálok más lane-eket, de akkor ismét másik szarja el. Kedvencem, hogy az 1/8/0 statos top szidja botot az 5. percben, hogy nem segítenek...


Tényleg csak kész csapattal lehet "szórakozni", ahogy az a játék célja nekem? Ti is így vagytok?



2016. aug. 8. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazábol. Nem.

Mi le tudjuk Carryzni egy lb fele assasin middel a jatékot.

2016. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván csak ők a hibásak, te nem.
2016. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most játszottam. Kennen mid 7-4.

Top 0-4-0

Junng 2-4-2

supp 1-5-0

adc 0-4-0


Tényleg hibázom, de úgy gondolom, hogy ennél többet nem tudok tenni, a csapatom viszont igen..

2016. aug. 8. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Kell egy megfelelő csapat, vagy egy olyan karaktert, akivel olyan szinten tudsz carryzni, hogy az egész csapat bénázhat, de te viszed a meccset a hátadon mint az állat!

ez bronzban még oké, de afölött lehetetlen ezt megcsinálni!

Én is küszködök ilyen problémákkal, és ezért szinte sose játszok egyedül! Én örülnék, ha bejelölhetnélek (mivel nekem is kell a csapat) ezért ha te is akarod írj priviben!

2016. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jatsz Garennel vagy Nasussal es soha ne gyere el toprol es told be vegig 😃


OFf-Tank Garen azt cso 3v1ben is elvagy vele, max lefoglalod oket, de ha meg nem jonnek vedeni a lanet akkor meg par masodperc alatt lrtolsz egy tornyot.... igazi fereg champ alacsony szinten, pont az ilyen csapatooba illik bele 😃


de ha mides vagy vigyel normalis aoe hosoket akikkel nem az arcba kell tamadni (lasd kennen, o pont nem jo)

2016. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na én is ugyan így vagyok. Vagy belopják az összes killemet és nem tudok carryzni vagy carryznék de az osszes társam béna
2016. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj duo-t! Ha nem vagytok abba a rank-ba valók kitudtok menni. Ha meg kettem sem bírtok kijutni akkor maradjatok ott :)
2016. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!