Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek menne az ark...

Szerintetek menne az ark survival evolved ezen a gépen?

Figyelt kérdés
I3 as proci intel HD 6600 as videokartya, 4 gb ram.

2016. aug. 9. 09:31
 1/5 anonim válasza:

szia én ezt nem tudom megmondani de van egy oldal ahol ezt meg tudod nézni: [link]

ha valami kérdésed van nyugodtan írj rám ;)

2016. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lowon menne, de nem túl jó teljesítménnyel.

Viszont ha csak 4GB ramod van, Steamen van opció Low memory mód, ha játszol, azzal indítsd.

Plusz neten van egy kód -legális- amit ha használsz, a játék csúnyább lesz, de jobban fog futni.

(Egyébként ajánlom a 115ös pve szervert, vagy szimplán a pve szervereket, pvp szerverek elég nagy szívások...)


Ha van a játékkal kapcsolatban kérdésed, nyugodtan írj! :)

2016. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy jól csak akkor fut, hogyha legalább I5ös procid van, de talán az I3mal is futna csak valószeg fpsed nem nagyon lenne (ha valami baromságot írok elnézést xd)

2017. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Venom22 ***** válasza:
Menne csak döcögősen. https://www.youtube.com/watch?v=fMkWb9nnCfY&ab_channel=Aimbo.. ez segíthet az FPS-en meg ha pvp-zel akkor se rossz mert kiveszi a Flash-hatását meg jobban látsz meg jobb az FPS-ed is. De ha teheted akkor szerintem vegyék még ramot a gépbe mert az nagyon eszi.
2020. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!