Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezért mennyit szokás fizetni...

Ezért mennyit szokás fizetni Howrse-on?

Figyelt kérdés

Nekem van egy tök jó ötletem aranyalmának, de én nem tudom megcsinálni, így gondoltam megcsináltatnám olyannal, aki jobban ért hozzá. Magyarul, ez egy megrendelés lenne, az illető ha jól tudom csinált is már ilyet, vállalná. Ha előre fizessek érte, mennyit szokás? Vagy ha beküldi/küldöm, és sikerrel jár a dolog?

Mert én úgy gondoltam, adnék érte 10 zsetont és 100-as limitre lenne beküldve. Aztán a rizikó, hogy bekerül-e, már az enyém, neki meg ment is 10 zseti a zsebbe.



2016. aug. 9. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy kis rizikója a dolognak nem csak a beküldés miatt. Ha tényleg jó az ötlet, könnyen lehet, hogy lenyúlja és hiába, hogy elutasította az ajánlatodat (vagy rosszabb esetben még el is fogadja és lenyúlja a pénzed), mégis megcsinálja, de ahelyett, hogy neked küldené vissza, ő maga küldi be a rajzot.


Persze nem azt mondom, hogy ez mindenképp megtörténik, csak arra akartam kilyukadni, hogy figyelj oda, hogy megbízható embert válassz. A legbiztonságosabb az, ha olyan embert választasz, aki független a játéktól és nem érdekli a Howrse és a zsetonosdi. Ez már ad egyfajta garanciát arra, hogy az ötleted biztonságban lesz. Ehhez a deviantARTot tudom ajánlani, nagyon sokan kínálnak rajzokat olcsón akár az oldal saját fizetőeszközével is. (100 deviantart pont = 1$)


Ha mindenképp megbízol a Howrse-os emberben, legyen úgy, nagyon remélem, hogy nem lesz károd belőle. :) Tudom, milyen rossz érzés, ha lenyúlják az ötleted, senkinek se kívánom.

2016. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy sikerült végül? (:
2019. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!