Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoLba van lehetőség hogy...

LoLba van lehetőség hogy következő szezonban onnan folytassam ahol abbahagytam, és ne újra besoroljon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy múlt előtti szezonban bronz 5-be kerültem. 30-as szintet akkor értem el, nem játszottam sokat, az évben felkerültem bronz 1-be, ott kínlódtam azzal a 3 játékkal, sehogy se akart összejönni, valami 3x próbáltam meg. Aztén 10 játékot lejátszottam, pechem volt, 10-ből 4-et nyertem meg, visszadobott bronz 5-be. Nagyon felmérgelődtem, mert 1 évi munka ,,kárba veszett", abba hagytam a játékot. Idén újra kezdtem, megint 10 játékot végig nyomtam, mit ad Isten, megint 10-ből 4-et nyertem, bronz 5-öt kaptam, ez a múlt héten volt. Most játszottam párat, lassan jutok át bronz 4-be, és itt nyugisan felkerülök szerintem majd silverbe, mert tök jól megy. Ellenfelek gyengék hozzám képest.


De én attól félek hogy megint így járok, most valahogy feltolom silverbe, és oda minden :\. Közbe azért se játszottam annyit, mert nekifogtam más felhasználót is feltolni 30-ra, ott rendszerint silverbe landoltam (3-at toltam fel 30-ra), de nem akarom azt folytatni mert itt csomó champion meg van, skinek, rúnák és minden.


Közbe fórumon is utána olvastam, több esetet is olvastam hogy ilyen 8-9-et megynertek 10-ből és ők is b5-be landoltak. Ez mi? Nem értem egyszerűen... Átok van ezen a felhasználón? Soha nem flamelek, nem afkolok.. Mindenkivel kedves vagyok, pozitív, jól játszok b5-höz képest.. Akkor miért szívok?



2016. aug. 9. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden szezonban újra le kell játszani a 10 besoroló meccset, viszont az MMR-ed nem változik, így ha nagy az MMR-ed 10 winnel simán feldobhat diába is, míg kicsi MMR-rel 10 win után is ki lehet kötni bronzban.
2016. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy jobban értsd:

Ratyi az MMR szinted, a béka popsija alatt van. 800 MMR alatt nem léphetsz fel silver 5-be pl, és teljesen mindegy milyen kedves vagy, jól játszol, ha vesztetek akkor az -MMR, ha meccset nyersz az +MMR. Sok ember például ezért akad meg 99lp-n és nem tud silverbe/goldba stb jutni, mert nincs elég MMR-jük, így 99 ponton állnak, míg minden win-nel szereznek egy kis MMR-t, ha elég MMR-t szedtek össze 99-en akkor megadja a maradék 1 pontot és mehet a rank up másik ligába/szintre.

2016. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hasznos volt, annyit szeretnék még kérdezni hogy mitől függ az MMR? Csak az idei játékaimtól? Vagy amióta regisztráltam az összes játéktól? És hol tudom megnézni hogy most mennyi? Blind pick is viszi fel és le vagy csak ranked?
2016. aug. 10. 08:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Összes eddigi lejátszott meccsed befolyásolja, PVP, ranked stb.
2016. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt kb. 4 év játék után már nem fogom tudni feljavítani egyhamar.. Főleg hogy mostanában 10.ed annyit sem játszom..
2016. aug. 10. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Fel lehet, csak nagyon nagyon nehéz.

Nekem pl 2 smurf accom volt régen, mindkettő röhögve platinában járt amíg main-nel a gold 5ért szívtam masszívan :D

2016. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így vagyok, csak egy fokkal lentebb :\. Remélem kövi sesonba valamit javítanak. De addig is silverbe felvágtatok :d, szépen haladok.
2016. aug. 10. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Az MMR-t nem lehet pontosan tudni, hogy mi, csak azt, hogy van ilyen és beleszámít a ranked besorolásba. De tapasztalatom szerint ha megfogsz egy hosszabb win-streaket, egyre több LP-t fogsz kapni, tehát egy ilyennel rendesen vissza lehet lendülni.

Kérdező, ha tényleg stabilan jól játszol, feljebb fogsz jutni,ilyen egyszerű. Az újra besorolással ne nagyon törődj, mindenkit hajlamos lejebb dobni, mint ahol abba hagyta és csak 10 meccs, itt lehet balszerencséje az embernek. Az a lényeg, hogy magadhoz képest fejlődj, márha a fejlődés a célod. Úgyse igazán számít a liga, a legfontosabb, hogy érezd jól magad :)

2016. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!