Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges League of Legendben...

Lehetséges League of Legendben season végére bronz1-ből goldba jutnom?

Figyelt kérdés
Mellékesen: Körülbelül négy hónapja játszom intenzíven, napi több órát, előtte nem foglalkoztam sokat a játékkal. Support main vagyok, de rankeden folyton olyan adc-ket kaptam, akik nem becsültek eléggé meg, ezért is kerültem szerintem bronzba (legalábbis nem érzem, hogy oda tartozom). Lehet, hogy a fenti egy hülye kérdés, de legyetek szívesek megkímélni, és hasznos választ adni. Köszönöm szépen előre is!

2016. aug. 9. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is bronzba ne supportolj mert ez kb. a "vak vezet világtalant" téma. Játssz könnyű hősökkel, ne gondold azt hogy jobb vagy mint a csapattársaid, és feljebb fogsz kerülni. Ja és ne a mennyiségre, hanem a minőségre menj rá, inkább játssz 2 meccset odafigyelve, mint tizet úgy hogy azt se tudod mi történik.
2016. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Supportolhatsz is, ha neked az fekszik, de akkor tényleg érdemes egy duo partnert találnod hozzá. Ha elég jól játszol, kijuthatsz persze, vannak olyan challengeres játékosok, akik egy hét alatt kihúznak egy accot diamond-ba, szóval lehetségesnek lehetséges.
2016. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké.. Müködhet ha jól játszol , ha normis csapattársakat kapsz és ilyenek.. De nagy kitartás kell hozzá. Mellesleg amikor 6os win streak után 3-at loseoltam na akkor ment el a kedvem a játéktól. Végig feedeli az egész bot lane-t, nungle-t és utána még engem kell reportolni mert nem gankelek toplanerként. (Ignite-al toppozom legtöbb esetben).
2016. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öhm, igen, sikerülhet, de csak akkor, ha tényleg jó vagy. Ne feledd, a játékosok 50%-a Silver 3 és alatta helyezkedik el, tehát az emberek felénél konzisztensen jobban kell játszanod.
2016. szept. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!