Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Indi játék kiadásával kapcsola...

Indi játék kiadásával kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Már jó régóta érdekel a játék készités. Évekkel ezelőtt mikor ingyenes volt a cryengine 3 le szedtem és pár kisebb játékot magamnak megcsináltam benne. Ismerősök biztatására viszont eljutottam arra a szintre hogy ezeket ki is szeretném adni majd. Szerencsére ha minden igaz a cryengine 5 ingyenes lesz mind a használata mind a vele készült játék kiadása vagyis magáért a grafikus motorért nem kell fizetni.

A kérdéseim a következők:

Ahhoz hogy én a játékot ki adjam elöször be kell küldeni a zöld útra?

Azt tudom hogy kell lennie a fiókon egy megvett játéknak lennie nekem a LIMBO van de csak ugy hogy amikor ingyenes volt. Ez akkor gondolom lényegtelen mivel fizetös játék és megvan igy ez ki van pipálva. ?

Valamint tényleg kell fizetni kb 28 ezer forontott hogy a steam ki adja a játékomat?

Ha van olyan aki már csinált és adott ki játékot akkor nekik mi a véleményük mik a tapasztalatok? Átlagban mennyien szokták megvásárolni az adott játékot?



2016. aug. 9. 21:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!