Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom megszerezni a...

Erika5522 kérdése:

Hogy tudom megszerezni a TheSims4 kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Nekem eredeti (azaz vettem a The Sims4 -et) Sims4em van és az egyik videósnál láttam (DoggyAndinál) hogy mindig rögtön megvan neki az összes Sims4 kiegészítő és nekem nem jön be :c Én az Originről tudok rá menni a Simsre de ott az originen sehol sem találtám ehhez kapcsolódó parancs ikont. Lényegében a segítségeteket szeretném kérni h a kiegészítőket meg kell venni vagy le kell tölteni vagy hogy van ez??????? Ha esetleg le kellene tölteni akkor valaki le tudná nekem linkelni??

Előre is Köszönöm a válaszokat és hogy végig is olvastátok!!! Remélem azért annyira hülyeséget nem kérdeztem :DDDDD



##TheSims4 ##Kiegészítő
2016. aug. 10. 20:09
 1/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Originen megveszed őket, és letöltöd.
2016. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ott hol tudom megvenni?
2016. aug. 11. 13:45
 3/3 anonim válasza:
Originen a főoldalon írd be a keresőbe azt, hogy The Sims 4 és válaszd ki, hogy melyiket szeretnéd megvenni. Kártyával kell majd fizetni és amint kifizetted, egyből elérhetővé válik a játékodon belűl. Egyébként videójáték áruházakban is meg lehet venni a kiegészítőket, kivéve a Stuff pack-eket.
2017. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!