Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes and Fidget, tudom a...

Shakes and Fidget, tudom a jelszómat, de az emailemet nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek akkor, ha a supportból valahogyan kiszedtem egy új jelszót, (mert rájuk írtam a kezdő emailcímmel, amivel regisztráltam az accountot) de az az account nem az én email címemen van... Sajna rájöttek, hogy multiaccountos vagyok (egy szerveren több karakterem van, ami "tilos") és tanácstalan vagyok, hogyan tudjam meg, melyik email címen van az account, hogy visszakapjam. A válaszokat előre is köszönöm!

#jelszó #Shakes & Fidget #e-mail cím #Sfgame #email cím változtatás.
2016. aug. 11. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a support megtudta a multizást, akkor tiltották a karaktert. Egyébként kérj jelszó-emlékeztetőt azokra az e-mail címekre, amikre regisztrálhattad a karaktert. Egyebet nem tudsz tenni.
2016. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondták, töröljem az accountot, de még azt sem tudom, mert nem tudom az emailt :D Amugy próbáltam a jelszó emlékeztetőt, egyik mailomon sincs :( De a kezdő email, amivel regisztráltam az accountot, az megvan...
2016. aug. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!