Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miként kellene építős minecraf...

DeMoR kérdése:

Miként kellene építős minecraft szervert csinálnom?

Figyelt kérdés

Heloo!

Lényegében csak szeretnék egy szervert ahol én vagyok és építek rajta ... mivel meguntam a single módot .. mivel OTT NINCS WE meg hasonlok :c !!!



2016. aug. 11. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem akarsz singleplayeren játszani mert meguntad, ezért keresel egy olyan szervert ahol csak te vagy. Ha csak te vagy ott akkor az singleplayer. De ha bővebben kifejtenéd, hogy mi is az amit akarsz, akkor talán tudna valaki segíteni is.
2016. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem -.-.. leírtam hogy saját szervert akarok ... ahól építek ... mivel nincs WE singleben.. ezért kell a szerver -,-.. xd .. mert ott van WE :3 !!! és ha nem lenne egyértelmű miért untam meg a single modot ... akkor azért mert ott kézzel kéne építeni de én inkább WE-el akarok (amihez ugye szerver kell) ;) !!!
2016. aug. 14. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd a servert filet a minecraft oldaláról, ha régebbi verziót akarsz, akkor arra is van egy oldal amit googleban megkereshetsz. Ha megvan a server akkor meg elkezdheted a modolását. Letöltöd a forge-t és utánna ahhoz hozzá tudod tenni a WE-t vagy bármi mást. Ha nem tudod hogyan működnek ezek, akkor youtube-n találsz videókat. De többnyire a letöltéseknél is pontról pontra le van írva, hogy hogyan kell használni őket.
2016. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii :DD :3 ^^
2016. aug. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!