Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOLO kártyajátékban csapás...

SOLO kártyajátékban csapás (közbedobás)?

Figyelt kérdés
Ugyebár ha valaki letesz egy piros 9-est, és nem én jövök, de nekem is van egy piros kilencesem, akkor közbedobhatom (csaphatom), mert ugyan olyan a kártyám, és így a mellettem lévő játékos kerül sorra. Ha egy színkérőt tesz valaki/kőrkörös kártyacserét/húzz négy lapot (szóval a joker, fekete kártyák), ilyenkor is közbecsaphatok, ha van ugyan ilyen kártyám? + Ha valaki tesz egy piros húzz két lapot kártyát, akkor én egy más színű húzz két kártyás lappal nem blokkolhatom, hogy a következő húzzon 4-et és megússzam a két lapot?

2016. aug. 14. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van?
2016. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1) Ha az egyik játékos letesz egy színkérő kártyát, és nekem is van egy színkérő kártyám, akkor ezt csaphatom?

2) Ha az egyik játékos letesz egy kőrkörös kártyacsere kártyát, és nekem is van egy kőrkörös kártyacsere kártyám, akkor ezt csaphatom?

3) Ha az egyik játékos letesz egy húzz négy lapot kártyát, és nekem is van egy húzz négy lapot kártyám, akkor ezt csaphatom?

4) Ha a mellettem lévő játékos letesz egy piros színű húzz két lapot kártyát, és én jönnék, de van nekem egy sárga/zöld/kék húzz két lapot kártyát, akkor rátehetem, hogy a következő játékos húzzon két lapot? Vagy ez nem megengedett, mert csak piros két húzz lapot kártyát tehetek rá?


Hátha így bontva érthetőbb... :)

2016. aug. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!