Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El futna a gépemen a No man's...

El futna a gépemen a No man's sky?

Figyelt kérdés
Marmint tudom hogy alapjáraton nem futna, de veszek bele 2gb ramot es akkor meg lesz a 8, de a procim az Core 2 quod q8xxx (most nem jut eszembe), a videokártya mé gtx 260. Szoval tudom hogy nem fog menni, de hatha van valami ötletetek.....

2016. aug. 16. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy jobb videókártyát és menni fog. Nem is kell nagyon drága, egy GTX 750 elég lesz.
2016. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na megnéztem a procit quad q8400-as, de a gépigény oldal azt írta hogy jó, máshol meg azt írják hogy xy-nál nem jó a régebbi. Remélem futni fog. Köszi a választ, én is abba reménykedtem, hogy csak egy új videókártyát kell belevennem... :D Ezer hála :)
2016. aug. 16. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
750-et felejts el! gtx 950 nagyon picivel drágább újan, de fányévekkel jobb. Vegyél használtan.
2016. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De milyen tápod van? Meg az egész gép milyen?
2016. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval:

alaplap: gigabyte GA-EP45-ds4

táp: Chieftec GPS-550AB A és 550W

proci: intel core 2 quad q8400

vidi: nvidia gtx 260

és jelenleg 6gb ram van benne, de azt a legegyszerűbb megvennem szóval az nem lenne gond.

2016. aug. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!