Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Rankeden kevesebb hülye...

LoL: Rankeden kevesebb hülye van, mint normálon?

Figyelt kérdés

Szeretném jól érezni magam, ha már ez egy játék célja, de mindig van 1-2 ember, aki nagyon felidegesít. Gondoltam megyek rankedet, hátha ott kevesebben vannak. Ti ott is sokszor találkoztok hülyékkel?


Azt már megszoktam, hogy van néhány béna a csapatban. Nem is értem, miért játszik rankedot valaki egy hőssel, ha eddig életében 2 meccset játszott vele, úgyis feedel. Nameg a silveres level 6-os jax, aki egy kb. 15-ös szintűre emlékeztetett..



2016. aug. 17. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nincsen kevesebb.

Ráadásul mivel ott mégiscsak van valami tétje van a dolognak, ezért idegesítő, amikor rajtad kívülálló okok miatt megy el az amúgy nyerhető meccs.

Mióta bejött rankedre a dynamic queue, és bizonyos divízió alatt akár 4-5 ember is tud együtt rankedezni, azóta annyian vannak olyan divízióban, amihez közük nincs tudásra meg hozzáállásra, hogy a solo/duo ranked szerintem teljesen élvezhetetlen lett. Nekem ott telt be végleg a pohár, amikor a kis 12 éves lengyel srác Olaffal 12 killt adott lanen egy Ireliának (ami nagyon könnyű matchup), és nem trollkodott, egyszerűen ilyen szar. Azóta csak 5-ös premadben vagyok hajlandó rankedezni, mert úgy tényleg a skillen múlik a dolog, nem azon, hogy milyen csapattársakat kapok.

Szerintem mióta 30-as szintű meglettem, azóta nem játszottam egy season alatt annyi normál meccset, mint most, mert 5-en ritkán jövünk össze, ott meg csak nevetek az általad is leírt szánalom játékosokon, akik miatt rankeden dühöngenék.

2016. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:c Hát, sajnálom, nekem is jól jönne csapat.

Egyébként nem lenne baj, ha béna az ember, csak minden béna agresszívan játszik, innentől kezdve meghal. Volt 3 egymást követő meccsem, ahol voltunk 2en jók, a másik 3 nem is feltétlen. De tudtunk nyerni, mert jó volt a hozzáállásuk, és nem játszottak direkt agresszívan.


Sajnos sok múlik a szerencsén :(

Egyébként azt is szeretem, hogy olyan csapattal dobott össze, ahol az ellenfél mindegyik embere magasabb rangú volt a mi csapatunk legjobbjánál...


Köszi a választ :)

2016. aug. 17. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes, szerintem kb pont ugyanolyan a helyzet mint mindig is volt, én nem érzek nagy változás Dynamic queue óta. Lehet 5-ös csapatban is tolni, de akkor nagy valószínűséggel az ellenséges csapatban is több lesz a premade, én amikor solozok, alig találkozok ilyenekkel. A kérdésre is válaszolva rankeden egy fokkal jobban komolyan veszik a dolgot, de nagy vonalakban itt is kb ugyan az megy, mint normal-ban.
2016. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márics Attila válasza:
Soka boosted, de elmegy.
2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!