Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam, cd key? Hogyan tudnám...

Steam, cd key? Hogyan tudnám vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Mi a baj? A steamet új gépre tettem és a steam guard nincsen meg a telomon már. És kell a guard és emailre nem kapok. De regisztráltam oda a support szerűségre csak valami steam guard küld el számba [37 stb].
2016. aug. 17. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki küld mit a szádba? o.o

Steam support válaszolt a kérdésedre? Ha ők küldték a kódot, akkor azt kell használnod belépéskor. És hogy jön ide CD key?

2016. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen szádba te nyomorult, erre én is rájöttem de nem írnak semmit se csak emailra kapok kódot de azzal semmit se tok kezdeni :)
2016. aug. 17. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért az első válaszoló a "nyomorult, mikor te nem tudsz értelmesen megfogalmazni mondatokat?
2016. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval a problémád eddig az volt, hogy nem kaptál kódot emailre. Most meg azt írod, hogy emailre kaptál kódot... Eldöntenéd már végre, hogy mi is konkrétan a problémád? Nincs kód vagy nem működik?
2016. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!