Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Unity magyarí...

Assassin's Creed Unity magyarítás?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a magyarítást az AC unity hez bemásoltam a főmappába: D:/program files/Assassin's Creed Unity mappába az előzőt felülírva belemegyek a játékba és semmi... Légyszi segítsetek ti hogy oldottátok meg.

2016. aug. 18. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A játékban nem tudsz esetleg nyelvet állítani?
2016. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tudok, csak nem magyarra, se a menü nyelvénél nincs magyar, se a feliratnál
2016. aug. 19. 13:00
 3/7 Knaz555 válasza:
Nézd meg ezt a videót majd ez segít : https://www.youtube.com/watch?v=feuz4gm4w6Y
2016. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de a magyarítás letöltésében nem kell segítség
2016. szept. 2. 18:51
 5/7 anonim válasza:
100%

Helló!

Nekem ez oldotta meg a problémát: Kitöröltem a DataPC_patch_01.forge fájlt, miután átmásoltam a magyarítást. Utána meg a játékon belül az oroszt(valamiért az volt nekem beállítva) átállítottam angolra(szóval az eredeti nyelvre). Remélem segítettem.

2016. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Töröld ki a "DataPC_patch_01.forge" fájl-t a játék mappájából. Nekem így sikerült működésre bírni a magyaritást.
2017. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magyaritas is frissult azota ahogy a jatek is, igy az 1.5 verzioval kompatibilis, tehat fel kell frissiteni a jatekot sorrendben, 1.2, 1.3, 1.4, es vegul az 1.5 (ha dlc kiegeszitot is ra akarod rakni,azt az 1.4 utan rakd es csak utana az 1.5 mert ha kihagyod es nelkule rakod fel az 1.5 akkor nem fog mukodni utana a dlc. Kulonben nekem sem ment a magyaritas egy nevetlen oldalrol szedtem le a jatek alapját, kulon az osszes frissitest egy helyrol,es utana minden ment...
2022. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!