Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hányszor lehet Minecraft-ban...

Hányszor lehet Minecraft-ban újraéleszteni a végzetsárkányt?

Figyelt kérdés
Egyszer már megöltem, de utána bejött ez a frissítés, hogy sárkányleheletet lehet gyűjteni és elég hasznos, ezért újraélesztettem. Most szeretném ismét megölni több okból is, de félek, hogy akkor többé nem tudok sárkányleheletet gyűjteni. Többször is újra lehet éleszteni a sárkányt? (Nem, nem vagyok hajlandó parancsokat, kreatív módot, vagy bármi egyéb csalást használni ecélból, csak és kizárólag szabályosan survivor módban, parancsok, modok és minden egyéb segítség nélkül játszom.)

2016. aug. 19. 19:13
 1/5 anonim válasza:
45%
hali. én is játszok a minecrafttal és pont most öltem meg az ender dragont és adott nekem sárkányleheletet és az mire jó? nem találtam róla nagyon semmit
2016. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jobban örültem volna, ha választ kapok, nem egy újabb kérdést, de örömmel válaszolok. A sárkánylehelet bájitalfőzésnél hasznos. Ha egy robbanó bájitalba belefőzöd a sárkányleheletet, ugyanolyan nagy területű robbanása lesz, mint a sárkány leheletének, az a lila köd, amit sokszor a földre bocsát, abból kell gyűjteni ugye a sárkányleheletet. Illetve a zokból a bájitalokból, amikbe belefőzted a sárkányleheletet, lehet csinálni nyílvesszőket. Ha 8 nyílvesszővel körberakod barkácsasztalon a bájitalt, akkor a 8 nyílvessző megkapja a bájital hatását. Így bárkit meglőhetsz íjjal és láthatatlanná teheted, vagy megmérgezheted, vagy mondjuk egy instant sebzés II nyílvessző egy power V nyíllal kombinálva halálos.
2016. aug. 21. 00:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban elmondja egy srác hogyan lehet respawn-olni az Ender Dragon-t és nem említi, hogy lenne limitje, hogy hányszor lehet:


https://www.youtube.com/watch?v=wf97wdtFuXA

2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, azt tudom, hogyan kell, már meg is tettem, mint azt fentebb leírtam, csak a limitje érdekelt. Nem tudom, jól vettem-e észre, de amióta respawn-olt, a sorvasztó csontvázak nem dobnak koponyát. Több százat megöltem már azóta, de egyet sem kaptam. Én az OMGCraft-os videót láttam a sárkányról, de ott sem mondták, hogy van-e limitje és bár sehol nem említik, hogy csak egyszer lehet, de azt sem, hogy nem. Remélem, valakinek van már konkrét tapasztalata erről.
2016. szept. 5. 22:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a biztonság kedvéért kipróbáltam. Mostmár biztosan tudom a választ. Egy másik világban kreatív módban háromszor egymás után megöltem a sárkányt és még negyedszerre is respawn-olt, szóval feltételezem, hogy korlátlan a lehetőség.
2016. szept. 6. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!