Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol ps4en a fifa 16...

Miért laggol ps4en a fifa 16 online meccsek közben?

Figyelt kérdés
Az ultimate teambe 5 meccsből 3 mindig laggol mit az állat és igy játszhatatlan az egész,a pingem mindig zöld a meccs elején,nem lehetne valamit csinálni vele? Másnál is előfordul ez?

2016. aug. 21. 07:45
 1/2 Gele19 ***** válasza:
Nekem stabil, tökéletes a netem (állandó 8 ping), mégis laggol. Ennek az oka hogy az a kretén ea erőlteti a p2p rendszerű kapcsolódást, így nem kell dedikált szerverekre költenie. Az ea válasza nekem, miután leteszteltük a netem és kiderült hogy tökéletes, menjek át más szolgáltatóhoz mert egy sokkal rosszabb nettel jobb lehet a játékélmény, és a lag is megszűnhet. Ennyi, spórol az ea, nem tudsz mit csinálni....
2016. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért ez hihetetlen hogy azért akadnak mer a készítők direkt nem csinálnak vele semmit mer drága.pedig az ea-nek böven lenne rá pénze nem is értem miért nem költ az ilyenre mert eléggé lerontja a játékélményt
2016. aug. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!