Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Elder Scrolls Morrowind-...

A The Elder Scrolls Morrowind-ben miért nem tudok megütni senkit?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a játékot de abszolut nem tudok senkit se meg sebezni, megütni de miért???

Játszottam már a Skyrimet, az Obliviont és eddig az oblivion volt a legjobb de sokan mondtak hogy a morrowind a legjobb és szeretném kiprobálni hogy igazuk van e de ha nem tudok senkit se megütni akkor hogy játszak???????


Valaki segitsen


Válaszokat Előre is Köszönöm:)



#Morrowind #nem lehet megsebezni senkit
2016. aug. 21. 12:55
1 2
 1/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az ütés animációja csak látványelem, semmi köze a találati esélyhez, vagy a sebzéshez. Függően attól, hogy az adott fegyverhez mennyire értesz fogod eltalálni (és megsebezni) a célpontot. Ezt meg kell szokni, Skyrim után biztos fura, de a tartalom kárpótolni fog érte.
2016. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy melyik fegyver kategóriában a legmagasabb a skilled és annak megfelelő fegyvert használj. Akkor is sokat fogsz téveszteni, ha alacsony az agility-d és a luck-od.
2016. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom de mikor meg ütök valakit akkor fájneki és mikor sikerül 5x eltalálnom meg is hal aztán meg egy ugyan olyan mint akit megöltem 20ütésből 1x eltalálom mivel látom hogy fáj neki és megöl amugy meg az ellenség se tud engem nagyon megütni de mikor megüt akkor sebződök, ilyen az oblivionban meg a skyrimben nem volt nem lehet ezt valahogy megoldani???
2016. aug. 21. 14:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden ütés csak egy lehetőség arra, hogy sebzést vigyél be. Ahogy fejleszted a karaktered, nyilván jobb lesz a helyzet. De az egész harcrendszer ezen alapul, ha nem tetszik, nincs mit tenni.
2016. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
Plusz a világ itt nem veled fejlődik. Besétálhatsz olyan helyekre, ahol esélyed sincs a túlélésre. A található cuccok sem a te szintedtől függenek. Én Oblivionban fejelgettem az asztalt, amikor a sima tolvajok jöttek üveg és ében páncélokban...
2016. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok már meg hogy hol mutassa a játék a küldetéseimet????

És szerintetek miert a morrowind a legjobb, a története miatt, vagy az élmény miatt , vagy a mappa miatt???

2016. aug. 21. 16:26
 7/13 Amarok Tonrar ***** válasza:
A naplódban. Nem jelöl mindent nyíl, hogy ide menj, azt öld meg, ezt szedd fel.
2016. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Amarok Tonrar ***** válasza:

"És szerintetek miert a morrowind a legjobb, a története miatt, vagy az élmény miatt , vagy a mappa miatt???"


Vannak hibái, bőven. De játékélményben verhetetlen a többi TES játékhoz képest. Ez még szerepjáték, nem fantasy FPS.

2016. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat!!
2016. aug. 21. 18:22
 10/13 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
A J-vel nyitod meg a naplót, ott írja, meg azt is megnézheted, hogy ki mit mondott a dolgokról (néha jobb mint a küldetés leírása). A beállításokban láthatod, hogy mit mivel csinálsz.
2016. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!