Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3-ban miért volt...

Mass Effect 3-ban miért volt ez? Mit csináltam rosszul, vagy mit nem csináltam meg?

Figyelt kérdés
A Mass Effect 3-ban a vége fele amikor a Cerberus bázisához megyünk és Shepard felébred az álmából az én játékomban egyedül voltam az ágyban, nem volt románc. Láttam videóban hogy ilyenkor mellette kellene feküdnie az egyik csapattársamnak és vele lett volna egy beszélgetés, de ez nekem kimaradt. Miért van ez?

2016. aug. 21. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz előtte románcolnod kell valakit a játék során. Meg biztos van olyan csaj is aki nem fekszik melletted, például ha ME2-ből áthozott mentésed van és Mirandát románcoltad például.
2016. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot akkor újra kezded a trilógiát vagy legalább is a második részt és Talit választod! Akkor a harmadik részben lesz majd néhány eléggé vicces beszélgetésetek!
2017. febr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 danszikiraly válasza:
És ha Talit választod, megtudhatod, hogy néz ki a maszk alatt ! Küld majd neked egy képet magáról :)
2017. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!