Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A legtöbb játékban mint pl....

Oszkár7 kérdése:

A legtöbb játékban mint pl. az Assassin's creed 2, miért nincs 640/480-as felbontás? Egy csomó játék menne lagg nélkül csak, hogy csak közepes grafika van a játékban.

Figyelt kérdés

Ez verziótól független vagy minden eggyes verzió amit letöltök pl. AC2 csak közepes felbontás lesz ?

Kérlek csak normális emberek válaszoljanak akik tudják miről beszélnek.



2016. aug. 21. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A 640x480 már 2009-ben (az AC2 megjelenési évében) is röhejes volt, ne várd el, hogy 30 éves technikára optimalizálják. Ha meg úgyis lopod a játékokat, ne reklamálj!
2016. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Szerintem azt úgy 2000 körül használtuk utoljára.
2016. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az mondjuk vicces, hogy az egyik kedvenc 2000-ben kiadott játékom simán támogatja a FHD felbontást.
2016. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. A legtöbb játékot megveszem csak elsőnek letöltöm,hogy tudjam,hogy megy a gépemen. 2. a kérdésre nem lehetett volna összpontosítani ? LÉTEZIK 640X480-AS FELBONTÁS AZ ILYEN JÁTÉKOKBAN VAGY NEM. Ilyen nehéz lenne felfogni ? Remélem nem. Ez a 3 válasz amit kaptam lehetett volna értelmes válasz is nem okoskodást kértem.
2016. aug. 21. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a felbontással, hogy iszonyat rondán nézne ki a mai monitorokon/tv-en nagyon sötét lenne rettentő pixeles és hiába menne jól a játék gyakorlatilag élvezhetetlen lenne. Az én gépem se mai darab én is így voltam , hogy legalább 600*800ra levehetném de már az is ronda és pixeles szal nem éri meg. De ha ennyire ragaszkodsz hozzá (AC-ban nem tudom van e rá lehetőség)pár játéknak az ini file-hoz hozzá lehet férni és ott lehet módosítani a felbontást. (ezeket ált a dokumentumokban találni a "my games" és azon belül AC 1-2-3 akármelyik mappa.) ilyesmit keress ha megtalálod az ini-t DisplayWidth=640 DisplayHeight=480
2016. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem laptopom van szóval azért kell ez a felbontás ,mert így 2 gb ramm-al nehezen érek el bármit is.
2016. aug. 22. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!