Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megmondaná valaki, mi a neve...

Megmondaná valaki, mi a neve ennek az internetes játéknak?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt játszottam egy ilyen játékkal a neten, nagyon bejött, csak sajnos nem jegyeztem meg a nevét:(

Mászkálós játék, valami pénzérméket is kell benne gyűjteni ha jól emlékszem, aztán x időn belül vissza kell érni egy hajóhoz, és az egészet fölülnézetből látod. Előre is köszönöm ha valaki megmondja :*



2016. aug. 21. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

"Mászkálós játék" ilyenből több milliót készítettek.

"az egészet fölülnézetből látod", majdnem az összeset, 2 millió játék maradt.

"valami pénzérméket is kell benne gyűjteni" ha mászkálni kell, akkor is majdnem az összesben, még mindig egy millió találat.

"aztán x időn belül vissza kell érni", hát hogy időre megy, az már mond valamit, talán minden harmadikban van, 300 ezer találat.

"egy hajóhoz", ez húzós, előfordulhat, hogy 20 játékból csak egyben van hajó. 15 ezer találat.


Nem akarsz még pontosítani?

2016. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos csak ennyit tudok róla mondani :( próba szerencse hátha valakinek van valami tippje, esetleg most játszott vele és tudja ;)
2016. aug. 22. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
volt fegyvered, megtámadott valami, vagy logikai volt hogy jutsz el ide-oda?
2016. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, ilyesmi egyáltalán nem volt benne, és logikai része nem volt a dolognak, inkább ilyen ügyességinek mondanám:)
2016. aug. 22. 19:58
 5/7 LucaLightingpie válasza:

Esetleg nem legós volt?

Legóssal már én is játszottam,elég hasonló a leírt dolgokhoz..

De amm ha ezt a legósat akarnád esetleg kipróbálni akkor beirod hogy logikai játékok és logikai játékok 500 és ott keresel valami lego escape-t vagy mit.

Remélem segítettem :D

2016. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
segítettél, köszi :))
2017. jan. 9. 11:58
 7/7 anonim válasza:

Nem ez az, de ez hasonló lehet: Free runner 1 vagy 2...

Igaz, hogy ez nem fölülnézetből van, meg nem hajóhoz kell benne visszaérni, de a többi stimmel.

2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!