Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger című otome...

Aluse kérdése:

Mystic Messenger című otome játék - Google Play - alaptörténet?

Figyelt kérdés
Nem rég letöltöttem a játékot, teljesen a rabja lettem, de mivel még nem igazán vagyok otthon angol nyelv területén, nem igazán értem az alaptörténetet. Ha lenne valaki oly kedves és leírná nekem, hálásan megköszönném :)

2016. aug. 22. 00:00
 1/10 anonim válasza:
50%
A karaktered bekerül ebbe a chat appba és te leszel a pótRika nagyjából. A te feladatod partyt rendezni, és mindenki csak ezt várja el tőled. Aztán Kang asszisztens asszonyka eléri,hogy miután bevettek és bent vagy pár napja,hogy ne bizzanak benned mert lehet egy program vagy csak. Nem játszottam végig még én se
2016. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már az 5. napot viszem, de nem akadt olyan, hogy Jaeehe nem bízott volna bennem. Azt mondta, hogy egyedül rám számíthat és jól kijöttünk már az első perctől fogva. Nálam egyedül V beszél csak a partiról, a többiek csak néha. De azért köszi :)
2016. aug. 23. 00:59
 3/10 anonim válasza:
Én is azzal játszok! :) A 3. napnál járok. Engem az érdekelne, hogy nagyon lopja a mobil netet? Bocsánat a kérdésben kérdésért!
2016. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mobilnettel nem működik. Legalábbis nekem nem sikerült :"D Én már végigvittem egy route-t Yoosunggal, most megpróbálom becserkészni a többieket is. 1. nap.
2016. szept. 1. 22:22
 5/10 anonim válasza:

Pedig nekem megy azzal is. :/

Ma sikerült kipróbálnom vele.*(*

2016. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet teszek majd vele még egy próbát :D Amúgy valakinek sikerült elcsábítania ( legalábbis elkezdeni ) valaki mást is Yoosung-on kívül? Mert őt a legkönnyebb ahogy észreveszem.
2016. szept. 2. 15:01
 7/10 anonim válasza:

Én Jumin-nal próbálkozom. Már beszéltem vele telfonon is és *nyáladzás be* annyira édes volt, mikor megkért hogy mondjak valamit mert annyira kiváncsi a hangomra. És tetszet is neki *-* *nyáladzás ki*


Itt egy oldal ami nagyon sokat segít: [link]

2016. szept. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én most Zent hódítom. Komolyan mondom, olyan akár egy kölyökkutya. Belépek a chatbe egyből köszön nekem. Még azt is el tudom képzelni, hogy hozzá csóválja a nem létező farkát. :D Előtte Yoosungot vittem ki, ott normál endingel. Azt valaki nem tudja, hogy mikor szabadul fel az "After Ending" és a másik módú játék? Mert ugye az elején lehet választani, hogy Casual vagy a másik, de a másik le van zárva.
2016. szept. 5. 21:39
 9/10 Akane~ válasza:

Az original story-ba Yoosunggal és Zennel lehet összejönni. (Yoosung <3)

Az after ending igazából semmi. Csak képek.

Viszont a Deeply story-ba összejöhetsz Sevennel és Juminnal. A Deep story 80 homokórába kerül. Bocsi a késői válaszért. ^^' Egyébként én imádom a játékot. Teljesen oda és vissza vagyok érte :33 Most EBay-en keresgélnek Mystic Messengeres cuccokat. xd

2016. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akane~ válasza:

Utolsó vagyok.

Keresgélek*

Amúgy a deeply akkor nyílik. Ha kijátszottad az original-t.

2016. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!