Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen stratégia játékot...

Milyen stratégia játékot ajánlotok ha ezek tetszettek?

Figyelt kérdés

turmoil, plague inc, dont starve, starbound, withness, undertale, chrashlands,

Tudom, hogy nem mindegyik stratégia, de hátha ezek alapján találtok valamit nekem. Indie játékok előnyben.


2016. aug. 22. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
machinarium
2016. aug. 22. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Prison Architect

RimWorld

DEFCON

Terraria

Factorio

Craft The World

2016. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a Machinarium tetszett, akkor csekkold le a Samorost 3-at, ugyanazoknak a készítőknek a legújabb játéka, szerintem vetekszik a Machinariummal, de más régebbi játékaikat is kipróbálhatod, amanita design a nevük. Ha indie, akkor ott van még az Ori and the Blind Forest, bár ez inkább ugrálós de nagyon szépen meg van csinálva és hangulatos. Ha igazi "keményebb stratégia is érdekel, akkor Age of Empires sorozatot ajánlom, főleg a 2-őt. Esetleg Heroes of Might and Magic 3, most vettem újra elő, nagy a nosztalgia faktor, de mai szemmel is elég jó sztem :D
2016. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!