Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt a "legbetegebb"...

Mi volt a "legbetegebb" dolog, amit a Simsben csináltál?

Figyelt kérdés

Amikor felmerül, hogy ki mit csinál a Simjeivel, általában csak azt hallani, hogy szerelmesek, gyerek születik, együtt öregednek meg és boldogan élnek, amíg meg nem halnak. Ezek szerint senki nem vállal bűnöző hivatást, nem válik el, és hasonlók, hiába van ilyen opció, vagy csak nem beszél róla senki? A komplikált családi kapcsolatok, a kicsapongás, a "gonosz zseniség" lehetősége teljesen kihasználatlanul marad?

(Mielőtt szó érné a ház elejét, én lovas versenyeket nyerek és kutyákat képzek ki a tündéremmel...)



2016. aug. 23. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bezártuk a kutyát négy fal közé és nem bírta elvinni a sintér. (Éhezett a kutya.)
2016. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer csináltam, hogy a sims alanyom gazdag legyen, hozzámentem egy öreghez, és hagytam, hogy érte jöjjön a kaszás.

De ez nem volt jó, mert utána a simslány állandóan sírt, és vissza akarta hozni a férjét a halálból. Ezért elkezdtem vele a kertet művelni.. Annyiszor locsoltam a veteményes kertet meg a virágokat, hogy zöld emberkévé vált.

Most meg van egy sims lány akinek az életcélja, hogy megegyen 3000 sajtos melegszendvicset. Semmi mást nem akar csak melegszendvicsekről beszélni, enni, készíteni, rávenni másokat , hogy csináljanak.. Bosszantó..

2016. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"Most meg van egy sims lány akinek az életcélja, hogy megegyen 3000 sajtos melegszendvicset. Semmi mást nem akar csak melegszendvicsekről beszélni, enni, készíteni, rávenni másokat , hogy csináljanak.."


Ha ezt hamarabb tudom, elkezdek Sims-ezni.

2016. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig két párt csinálok, akik házasok. Egy házban élnek, és a párok csalják egymást. A csajokkal leszbizek, a pasikat is szoktam dugatni:D Néha rajta kap a pár másik tagja, és akko4 megy a hiszti, válás.

Volt, hogy bűnöző lett az egyik simem, én bírtam.

Mostanában azzal szórakozok, hogy temetőt csinálok a ház mögé, és mindig megölöm az összes simet, az urnákat pedig a temetőbe teszem, és tele lesz sírkővel.:)

2016. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 ó igen, a jó öreg sajtos melegszendvics életcél, ezért a sims 2 a kedvencem (elmult 10 év alatt pártízezer órát biztos beleraktam)

Nálam általában minden normálisan ment

Egyszer csinaltam egy srácot aki dugta a szomszéd csajt, a kolléganőjét, a kertészét, meg a takarítónőt - de egy idő után macerás volt mert ha elvitte valamelyiket randizni a jaték mindig bedobta a közterületre valamelyik masik barátnőjét és jött a lebukás

Meg egyszer a kollégiumban a srác a barátnőjét a háta mögött a barátnője legjobb barátnőjével csalta, aki egyébként az unokatestvére is volt (pedig az eredetileg nem is bírta a srácot)

2016. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jókat röhögtem kivétel nélkül mindegyiken :D Köszönöm a sztorikat! Remélem lesz még néhány, mielőtt végleg eltűnik a kérdés a többi között :)
2016. aug. 24. 10:30
 7/12 Viven kérdései ***** válasza:
Sims 2 ben letrehoztam 2lany tesót és az anyjukat és egy házba telepitetem egy nőhöz (sztori sz.legjobb barátnőjük családjába)Meghaltak (na jó megöltem)A egyik lány gyereket örökbe fogadta,amasik is az első oszejot egy fiúval és hazasok lettek de meghalt (véletlenül :()A tesója is.A szelemet látva meghalt.A anyja barátnőjének a lánya nevelte őket egy lakásban.Ő oszejott egy rablóval majd a makulátlanul jóságos boszorkanyal ősze házasodott (ő is boszorka v.)Az egyik lányka egy fiúval járni kezd(gyerek v ő tini akk ism meg(anja utalta xd)Össze házasodtak.Talált egy dzsin lámpást vissza h anyját (zombi lett( és testvérét (normalis v)A fiú szüleit megöltem;a házukban éltek pénzhamisítással foglalkoztak;született 2gyerek(fiú;lány)A család kezdett szét hulanbi mert tobszor meghalt a ferj es vissza lehtt hozva(hidegult)A boszi család barátnak született gyereke a m.jó boszitol.(meghalt)Ősze jott a második testvérrel.:D
2016. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Viven kérdései ***** válasza:
A rendőrt állandóan körbe kerítettem xd.A tűz oltoval próbáltam ősze jönni és a pizza kihordoval.A családot sims 4 ben folytatam.SZulettet náluk neg egy lány.Családot alapitotak (a 3.nem)Megöltem Mindenkit csak a gyerekeiket hagytam (családi temetőt csináltam)Aztán nagy dinasztija jött létre.És kihalt a család.Meghalt az utolsó férfi.(10lanya volt :S)
2016. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Viven kérdései ***** válasza:

Amúgy 2.ilyen beteg családom volt.2.család:Egy nőt hoztam létre és egy titkárnőt és egy otthoni szolgált (azt a nőt szolgáltak)ja gazdag is volt.Örökbe fogadott 2 (lanyok)gyereket.Egyszer egy maszőrt hívott és a tikarno vele jott ossze hazasok l gyereke(fia) lett.A masik szolgának is let gyereke es férje (lánya).A gazdaszony egy zongoristával össze jött;meg házasodtak.A férfit ellopták az ufók és gyereke lett(lány).A szolgak gyerekei ősze jönnek születik fiuk.A 3 lány közül 2 meghal és a szülők is.A lány az örökös.Meghalnak a szolgák és a ferjeik es a lány.Ősze jönn az a fiú a lanyal es ikreik születnek.Meghalnak a szülők.És a mostoha teso neveli fel őket (gonosz veluk)Kikoltoznek amikor felnonek ;családot szereznek.A mostoha magányosan hall meg.

Tudom beteges sztorik.:D

2016. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

hát nekem azt hiszem az volt a leg veszélyesebb, amikor csináltam 2 vámpír csajt, és gyilkolták a népet.... mindenkivel össze házasítottam öket, és kinyírtam a csávókat... hasonlóan nézett ki mint a stay alive-ban....

pedig isten bizony boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élekXD

2016. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!