Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Ziggs,...

League of Legends: Ziggs, Lux, Xerath-hoz hasonló játékstílusú karakterek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Velkoz és veigar, én lux main vagyok és imádok velkozozni is, az ultija hasonló is luxéhoz :D
2016. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Syndra?
2016. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, olyan nagyon messzire ható ultija van még Ezrealnak ő nem tud béklyózni viszont tud teleportálni az ultija messzebbre hat mint Luxé meg öszvisz nagyobb területen okoz pusztítást. Messzire ható ultija van még Gangplanknek Ashenek Dravennek meg Jhinnek de ők adc-k. Ezrealt szerintem érdemes kipróbálni, jó kis champ. Bár én inkább fun champekkel szoktam játszani mint Anivia (olyan jól lehet a falával szórakozni) Syndra (mert ugye dobálózik és az jó dolog)meg ilyesmik. Ott van még Ahri erős mides mágus de neki a range-e nem akkora mint a felsoroltaknak így nyilván nem hasonlít annyira hozzájuk az én szemszögemből mivel nekem nagyon fontos hogy milyen messzire ér el egy champion. Karma is nagyon erős tud lenni de neki az ultija nem olyasmi megint csak meg nem ér el olyan messze mint a felsoroltak viszont például egy Lux build-el tökéletesen jól működik. Esetleg ott van még a Morgana mid, lehet néhányaknak hülyén hangzik de igenis erős, nagyon erős. Veigar abban hasonlít Luxra hogy ha sikerül lebéklyózni a célpontot akkor halott. Mint előttem is írták Vel'Koz jó választás lenne szerintem is, szerény véleményem szerint egy balance nem ártana neki mert egy csöppet op de ez most nem lényeges, kivéve ha olyan erős champeket keresel mint Lux Ziggs vagy Xerath (bár utóbbi kettővel nehezebb játszani). Attól függ hogy miben szeretnél hogy hasonlítsanak. Ha távolról le akarod lőni őket akkor valami global ult-os champet válassz ha egyéb dolgok akkor meg valami jó erős mides mágust.
2016. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!