Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek most hogy menne...

Szerintetek most hogy menne az Rainbow six siege?

Figyelt kérdés
Ugye nem rég volt a freeweekend(ingyenes hétvége)és kipróbáltam a játékot.Maga a játék ment 40-50-60 fps el low on de amikor ki kellet választani a karaktert vagy a fegyvereket akkor azt nem tudtam mert az laggolt.ugye most más a lobby mert most csak a képeket adja már be vagy nem tudom hogy ez számít e vagy nem.Szerintetek laggolna most a lobby?mert eddig az a 30MP állandóan elment mire nekem betöltött volna.a játékkal gond nincs.Cpu:Intel core 2 E8500 VGA:Gforce 470 ram:4gb

2016. aug. 24. 16:11
 1/1 Wars99 válasza:

Talán menne max akadozva ha a BRINK és a Watch dogs

ment maxon akadozás nélkül akkor fut. nekem fut 4gb rammal max grafon néha néha akadozik de amúgy fut


(Meg 4 gb fel kell túrbózni 8 vagy 16 ra a Patchek miatt meg a Watch Dogs 2 miatt meg a Noman Skyhoz de az fut 4gb ramon

2016. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!