Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem érzékeli néha a Pokemon...

K.mefisto1 kérdése:

Nem érzékeli néha a Pokemon GO amikor sétálok?

Figyelt kérdés
Néha amikor sétálok hogy kikeltsek egy tojást kb 3-400 métert sétáltam de ugyanúgy annyi marad és nem megy följebb a km mérő. Mi a baj? Valaki tudna segíteni?

2016. aug. 25. 16:48
 1/4 anonim válasza:
gps vagy net hiba
2016. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban, út közben vagy a GPS jeled vagy az internet jelének a gyengülése lehet a baj. De pl nálam is úgy csinálja, hogy nem mindíg egyből érzékeli és egyszer csak ugrik egy nagyot. Volt olyan, hogy már egy csomót gyalogoltam a tojással és még mindíg 0 km-n volt majd egyszer csak kikelt... Egyébként csak sétáltál? Mert, ha túl gyorsan mész akkor nem érzékeli. Nekem a bicajt sem érzékelte már, csak a sétát.
2016. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van amikor nekem is behozza van hogy nem ilyenkor nem lehet sokmindent csinálni, max anyit tehetsz,hogy kilépsz és ujra és ujra belépsz.
2016. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is csinált olyat hogy vagy 500m után is csak 100 métert mutatott... újraindítottam a játékot, és egyből azt írta hogy 600.

Tehát lehetséges, hogy attól még számolja és nincs okod aggodalomra.

Nekem ezt rendszeresen eljátsza, már nem is frissítgetem, mert úgyis tudom hogy számol, mindig számolta.

2016. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!