Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A call of duty:world at war,...

AnDrÁs_HuN kérdése:

A call of duty:world at war, black ops, black ops 2, black ops 3-ban lévő zombiknak a náci németekhez hoz van köze. Mennyi közük van Hitler seregének a zombik kutatásával, teleportokkal, titkos vegyifegyver-kisérletekkel, fertőzésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom, nem játszottál velük, mert nácikon kívül vannak bennük japán zombik, oroszok, amerikaiak, nepáliak, cowboy zombik, űrhajósok, tengerészek, templomos lovagok, stb.

A második mondatot fogalmazd át, mert így csak te érted.

2016. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké,nem ez volt a kérdés,és de,játszottam a játékkal és nem vagyok magyar...ez a bátyám főnökének a regisztrált fiókja.
2016. aug. 30. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésképpen írtam. Kb. 1500 órám van az összes Zombie módban (a normál CoD multiplayer nem is érdekel), úgyhogy valamennyire ugatom a témát. A World at War-ban voltak kizárólag náci zombik, a többi részben a pályától függően jönnek különböző típusok.

A második mondatot többször is elolvastam, de még mindig nem értem. Mivel zombik a tudomány jelen állása szerint nem léteznek, ezért Hitler seregének sincs semmi köze hozzájuk.

2016. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Dr Ludwig Maxis és Dr Edward Richtofen használták a 115ös elemet tesztelésre később tudtak zombikat csinálni az volt a terv hogy a zombikat raknak be Hitler seregében és az mp40 és az stg/MP 44 helyett a wunderwaffe dg2 legyen a katonák fegyvere
2020. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fertőzés az nem az ami történt folytatom a mesét

Maxis nem tudta irányítani a zombikat így azok elfertőzödtek így a németek zombik lettek.

A teleporter az Maxis-privát technológia

2020. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!