Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért bannoltak a fiam Counter...

Nivea74 kérdése:

Miért bannoltak a fiam Counter Strike Global Offensive-ről?

Figyelt kérdés
23 évas a fiam kb 10 éve játszik a cs go-val. Pár hónapja tudta megvenni steamen az eredeti játékot. Nova 3 volt mikor is játék közben egyszer csak tiltást kapott. Sokkal ügyesebben játszott mint amiben a rankja szerint tartozott. Erre vac bannt kapott. Mi a szutyok ez?! És persze azok tiltották ki aki8k jelentették, mert bénák a játékhoz! Hogy lehet ezt valahogy bizonyítani, hogy semmilyen külső segítséget és programot nem használt soha??!

2016. aug. 27. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Es a fiad 23 eves letere nem tud egy kerdest feltenni?

A vac OROKRE! bannol, es csak akkor ha eszlel valamit automatikusan, es nem a szomszed pistike irigy feljelentese alapjan mukodik...

2016. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy csak úgy kibannolták vac bannal. Valamit kellett, hogy használjon.

Ezen a linken megtalál minden információt: [link]

2016. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Látom magam előtt a szituációt, amint a 23 éves felnőtt férfit épp bannolják, erre elpityeredik, odaszalad anyucihoz és miközben görögdinnye méretű könnycseppek gördülnek le orcáján, reszkető hangon elmeséli hoyg bannolták, és megkéri szipogva, hogy ugyan kérdezze már meg valahol, hogy DEMIÉÉÉÉÉRT?!
2016. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

andrysh! Nem nem tud, hanem én vagyok rá kíváncsi! De azt hiszem nem ez volt a kérdés lényege amit feltettem itt!

Itt senki sem beszél az irigységről, hanem akik jelentették azok aztán ki is dobhatják... ezt5 tartom én bunkóságnak, hisz persze, hogyha már egyszer nem tetszett nekik, hogy jobban játszott, utána sem fogják ezt másképp látni! Gusztustalan, hogy ez így működik!

HexMen... Köszönöm a linket meg fogom nézni! Egyébként soha semmit nem használt. Annyi bunkó csaló van fenn, érdekes,hogy azt hagyják, aki meg normálisan játszanak azt meg nem.

2016. aug. 27. 23:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy mi eredményezhet ilyen tiltást! Benne van olyan, hogy "skin". Na az ugye volt neki, de vette mint mindenki más. Azért, hogy a fenébe adhatnak ilyen büntetést????!!!!!
2016. aug. 27. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo, akkor olvasd el megegyszer az a linket es probald ertelmezni: a Vac egy program, es egy adott lista alapjan keresi a hackeket. Kutyat sem erdekli hogy a rangjahoz kepest hogy jatszott vagy hogy verpistikek jelentgettek.

A Vac automatikusan kapott valamit a tiltolistarol a "fiad" gepen, ezert kapott tiltast. A skin-nel az egyedi szot is elolvastad? Nem mind1 honnan vette.

2016. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom tényleg hülye ötlet volt ide írni, mert 1 ember talán segít 20 meg olt. Ez a statisztika. Hidd el tudom értelmezni nem vagyok hülye. Talán te nem tudod amit én írtam! Onnan vette a skint ahonnan a többiek fent a steamen. Jellemző a magyar emberekre ez a hozzáállás! Gratulálok!
2016. aug. 28. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy kamu ahogy van. Mi az hogy 10 éve játszik vele? 2012-es a játék. :D Meg 23 éves felnőtt férfi még a szüleivel lakik azt CS GO-zik? Ha ő 23 akkor a tisztelt bácsinak minimum 50+-nek kell lennie. 50 éves embert nem láttam még hogy érti a mi az a CS GO, Steam, ban, csalás, skin stb stb...Fogalmazásod, helyesírásod is elég gyerekes.
2016. szept. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!