Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2-ben a játékosok...

Guild Wars 2-ben a játékosok miért olyan "ridegek" egymáshoz?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a játékot pár napja, felderítettem a terepet stb., és észrevettem, hogy az eventeken kívül a játékosok alig-alig mászkálnak csoportokban, mindneki megy a maga dolgára, még azok is, akik egy guild-be tartoznak. A fővárosban próbáltam beszélgetni pár másik játékossal, de lekoppintottak azzal, hogy dolguk van, ne zavarjam őket. Mindenki szólózik, vagy mi van? Vagy csak én nem tudom mi az "illem" egy ilyen MMO-ban. :D

2016. aug. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton GW2-ben egyedül is remekül lehet fejlődni, szóval akinek nincs kedve másokkal foglalkozni, nem megy velük.

Szimplán ilyenek a játékosok. Eventnél nem árt össze dolgozni, ha dropot is akarsz, de egyébként meg a legtöbb területet lehet solo-zni.

Guildbe se feltétlenül azért mennek a népek, hogy együtt menjenek mapot felfedezni, hanem pl PvP meg WvWvW miatt. Őket hidegen hagyja hogy te merre hogyan akarsz elmászkálni.

2016. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem játszottam a második résszel, de GW1-ben sem volt másképp. Ott is igazából farmra álltak össze a népek, vagy Kamadánban a trade városban ment a bratyizás, de az is csak a trade miatt. De alapvetően tényleg az van, amit az első kommentelő írt, jól tudsz egyedül fejlődni, vagy mész a haverjaiddal, de most random emberek nem kezdenek el egymással jópofizni. Vagy be kell állni egy klánba, és akkor lesz mindjárt társaság.
2016. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PONT ez a legszimpatikusabb vonása a GW2-nek. Amúgy is kevés időm van játszani, de itt nem vagyok rákényszerítve a bandázásra, chatelésre.
2016. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!