Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerinetek mennyi értelme van...

Szerinetek mennyi értelme van az Origin "on the house"-nak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert olyan öreg játékokat osztogat amiket legtöbbünk gépe már meg se nyit. Eddig talán pár olyan játék volt aminek volt 1 kis értelme: BF3 (igaz én még régebben vettem), Dead Space 1, Dragon age origins, need for speed most wanted és a pvz ja meg esetleg a medal of honor. Még a simcity 2000-et le is tölöttem, de nem igazán működött.

DLC-ket szándékosan nem soroltam ide.



2016. aug. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, most szerinted a legújabb játokokat kellene ingyen osztogatniuk? Ha tetszik a játék elviszed, ha nem, akkor senki sem fog fegyvert a fejedhez, hogy vidd el. Megnézed, nem tetszik, nem viszed, elmész. Ennyi. Szerintem jó dolog.
2016. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a legújabbra gondoltam, de van ott egy csomó olcsóbb játék ami legalább el is indulna.
2016. aug. 29. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kompatibilis módban az összes régi játék fut Win 10 alatt.
2016. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem se az operációs rendszerrel volt a gond. Nekem a videokártyával problémázott.
2016. aug. 30. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!