Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Külföldi vagy magyar WoW szerver?

Külföldi vagy magyar WoW szerver?

Figyelt kérdés

Elkezdeném a WoW-ot, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy minden hónapban fizessek érte (pedig nagyon szeretnék), így kénytelen vagyok tört szerveren játszani. Magyar vagy külföldi szerver érdekelne (külföldin belül olyan, ahol nagy magyar guildek vannak, esetleg honlappal, face-oldallal, stb). Magyar szerverekből a Tauri-t és a BloodSource-t néztem meg, de a Taurin sok a vérpistike, és nem is a WoD fut alatta, a BS pedig nagyon gyors.


Valami olyan kéne, amin a fejlődés olyan, mint az eredeti WoW-on, és legyen nagy magyar csapat.


Előre is köszönöm!


20/F



2016. aug. 29. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
És fontos lenne, hogy a WoD fusson alatta.
2016. aug. 29. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:
A multiplayer játékok eredeti szerverein is egy csomó p*csarcú van, a kalózszervereken meg még több, akármilyen nemzetiségű is.
2016. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is vacillálok eredeti és tauri között. A taurin még mindig jobban érzem magam, és pont azért, mert kevesebb az ember, ezáltal van is közösség. Vérpistike, ahogy fogalmazol meg mindenhol van sajnos és én az eredetin többnek érzem ezt a számot. Ott minden csapatban van, minden klánban, taurin meg ehhez képest tényleg ritkán futsz össze ilyenekkel.
2016. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igaz, hogy nem wod megy a taurin, de 2-3 hónap és jön rá a panda, ami klasszisokkal jobb, mint a wod. Elsőre tényleg nagyon szépnek tűnik, hogy van egy garrisonod, de egy egész kieget erre építeni.. hamar megunnád hidd el.
2016. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!