Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-en lehet xbox one-osokkal...

PS4-en lehet xbox one-osokkal jatszani? A PS camera olyan mint a kinect?

Figyelt kérdés
Xbox360 tulaj voltam es gondolkozok valtason...PS4 tenyleg annyival jobb mint a ONE? Megeri most PS4-et venni vagy ink a NEO-ra kene varni?

2016. aug. 30. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Sorban a válaszok:

Nem

Nem

Még semmit sem tudunk a Neo-ról, csak hogy egyszer majd lesz.

2016. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptember 7.-én lesz a Sony konferencia, ott biztos szóba fog kerülni a Neo, ha nem is mutatják be annyit majd valószínűleg elmondanak majd hogy mennyivel lesz erősebb. Eddig igazából annyit tudunk hogy 2 fajta változat lesz, egy Neo és egy Slim, a Neo valamennyivel erősebb lesz a sima PS4-nél és tud majd 4K-ban futtatni játékokat, a Slim pedig olyan lesz mint a sima PS4, viszont kisebb, valószínűleg halkabb és olcsóbb is. Csak ugye a Neo valószínűleg csak akkor fogja megérni ha van 4K tévéd.
2016. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a Vr müködik a sima ps-en is vagy csak a neon fog menni?
2016. aug. 30. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a simán is fog, eddig legalábbis azt mondták.
2016. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor e3-on is sima Ps4-en futottak a demók amiket ki lehetett probálni szóval valószinűleg müködni fog a simával is
2016. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!