Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XCOM: Enemy Unknown vagy Max...

XCOM: Enemy Unknown vagy Max Payne 3?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb játék szerintetek, és miért? Tudom, hogy nem is hasonlítanak egymásra, de nektek melyik tetszik/tetszett jobban?

2016. aug. 30. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Xcom - mert inkább ez jön be számomra, azért.
2016. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
XCOM. Sokkal hosszabb és tartalmasabb. A Max Payne-t egyszer végigjátszottam, de szinte semmi sem maradt meg belőle.
2016. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max Payne játékból az első volt a jó a 2 még szódával elment de a harmadik nagyon gagyi kivéve a múlti az kifejezetten jó! Habár ha multizni akar az ember akkor nem ez fog elsőnek eszébe jutni! Xcom meg szerintem az egyik legjobb RTS amivel idáig játszottam! Dark Soulshoz tudnám leginkább hasonlítani mert már normál szinten szopat a játék rendesen! az Enemy unknow és a within annyira nem habár az is feladja a leckét! De a 2 az már keményen alád vág ha nem figyelsz! Főleg iroman módban!
2017. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!