Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segiteni a Tera...

Tudnátok segiteni a Tera online MMORPG-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A szervereket nem értem. Olvastam olyanokat mint Fraya meg hasonlok amiket megnéztem a Tera fooldalán és nem is léteznek + irtak arrol is hogy USA meg EU szerver mikor játék kozben nem találtam hogy választani kellet volna vagy lehetne egyáltalán?

2016. aug. 31. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] <- ez az EU, ami elég kaki


[link] <- ez pedig az USA, ami jóval emberbarátibb


Ha jól emlékszem Fraya az EU szerveren van.

2016. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettél. :)
2016. aug. 31. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Miben rosszabb az európai szerver, mint az amerikai?
2016. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Usa tera: többen vannak és adnak ingyen dolgokat viszont nagyobb a ping, ami zavaró.


Eu tera: kevesebben vannak és ebből adódóan magasabbak az árak a trade-ben. A launchert most fogják lecserélni amivel voltak gondok és most vonják össze a szervereket így nagyobb lesz a játékos sűrűség.

2016. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos az EU Tera-t sokat otthagyták és átmentek NA szerverek-re. Ahogy az előttem lévő válaszoló is írta többen is vannak, meg jóval több "bónuszt" adnak. Plusz csak egy mellékes infó, EU-n nagyon elszálltak a Tera Shop-al. Pl.: ha venni akarsz egy ruhát TT-ért van amelyik 4200TT(25 ezer forint 2500TT). Ugyanaz a ruha NA (amerikai) szerveren 990TT (10$-2500FT 1000TT).
2016. szept. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!