Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow six siege játékban...

Rainbow six siege játékban szerintetek melyik a legjobb karakter?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy szerintetek melyik a legjobb karakter a játékban, illetve melyiket vegyem meg?

válaszokat előre is köszönöm! :D



2016. aug. 31. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Támadóként Thermite,védőként Rook.
2016. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védőként castlet ajánlom, támadóként sledget :)
2016. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tapasztalt játékos vagyok.


Castle-el maximum magatokat szivatjátok - sok értelme nincsen a barrikádjának valljuk be. A legjobb támadó jelenleg Blackbeard a fegyverpajzsa miatt, de az eredeti operatorok közül pl Thermite, Thatcher mind erősek, és a csapatnak is hasznosak,


Legjobb védő az Mute, Valkyrie és Pulse. Pulse gyakorlatilag egy Wallhack.


Hozzátenném, recruittal lehet kombózni, sok profi a recruit kombinálhatóságát használja ki.

2016. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nincs legjobb, maximum kedvenc operátor. Támadóként nagyon jó a Thermit-Thatcher kombó, mert kiegészítik egymást. Emellett hasznos lehet még Ash, Blackbeard, Sledge. Hostage küldibe soha ne haználd Fuzet, de amúgy ő is jó!

Védekezőként a pálya jobban befolyásolja, hogy mi a nagyon jó operátor, de Rook, Doc, Mute, Jager mindig nagyon hasznosak.Pl. a repcsis pályán Smoke nagyon jó, mert a shotgunja 15 méterig kb. instant halál, de ha pisztoly helyett a brutál gyors smg-t hozod csőhosszítóval, akkor azt a 40-50méter távolságot (ami a maximum azon a pályán) is szépen át tudod lőni, és bár nincs c4-e, de a smokekal nagyon szépen le lehet szedni a shieldes ellenfeleket.

És ami a legfontosabb használd őket. Akkor tudod meg, hogy melyik a neked való.

Az én kedvenceim: Thatcher, Sledge, Thermit - Mute, Bandit, Rook (a dlc-s karakterek sajnos annyira nem tetszenek, de a japánok egést hasznosak a csapatnak)

2017. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hdzsman válasza:
Nos én azt gondolom hogy az alapkarakterek közül támadónak Fuzet ajánlanám mert jó fegyverei vannak és a cluster charge se rossz sokan fikázzák de részben igazuk is van mert pajzssal nem olyan jó. Az amerikaiak is nagyon jók ott Sledget ajánlanám én is őt használom.A többi operátor közül támadónak Buckot Blackbeardot Dokkaebit ajánlanám mert jó fegyvereik és ultiaik vannak. Védekezőnek én is Muteot tudom ajánlani de akármennyire is szidják castlet nagyon jó shotgunja van és az a panel is ér valamit. De caveira mira smoke kapkan valkyre és echo is nagyon jó választás😀 a személyes kedvencem fuze és tőlem basztathatjátok de nekem mindegy.
2018. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!