Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti* előrendelnétek a Battlefie...

Ti* előrendelnétek a Battlefield 1-et alpha/beta alapján?

Figyelt kérdés
* - akik szeretik a műfajt vagy magát a játékot

2016. aug. 31. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nem rendelek elő semmit, majd ha kijön és megérkeznek róla a tesztek, akkor megveszem. 1 pályából semmi nem derül ki még, lehet ez a játék a végén még 70% értékelésen is, meg 95-ön is.
2016. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, engem már nem tud felizgatni olyan játék, amit kétszer kell megvennem, hogy kapjak hozzá frissítést is.
2016. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 meszike91 ***** válasza:
Battlefront után EA játékot előrendelni hülyeség.
2016. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem rendelném elő és release után sem venném meg. A Battlefrontot előrendeltem és nagyon megbántam. Béta alapján egy jó játék volt izgalmas, de kb a béta alatt meg is untam. BF1 nél teljesen ugyanazt látom mint a Battlefrontnál. Nincs benne semmi, ami megfogna. Egy Cod 2 nek vagy United Offensive nek megvolt az a hangulata, hogy tényleg a második világháborúban érezte magam. A Battlefield 1 nél nem igazán érzem, hogy 1. vh -s hangulata lenne. Az egész harc jobban emlékeztet egy cod black ops ra vagy mw -re, hiába "1. világháborús"
2016. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is úgyérzem, hogy nem lesz túl jó. Biztosan sok játéksa lesz sok prift lesz belőle, de ez a sivatagos map szép meg minden, de az elrendezés nem egy 1. vh-s. Pl.. Bf4-ben jól mutatna, de itt nem igazán jó. Én inkább ilyen rush szerű árokháborút szerettem volna. De most a rush is játszhatatlan. Mindig a támadóknál behoz valaki egy tankátot és a végén 50-0 a statja. De biztosan meg fogom venni, mert azért tetszik.
2016. szept. 5. 11:43
 6/10 meszike91 ***** válasza:

Nálam ott bukott el, hogy túl nagy a hype körülötte. Minden 10 éves hülyegyerek itt fog sniperkedni.


Alig vannak már normális játékosok :(

2016. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a játék...a beta némely servere valóban tele van sniperrel, de tankal azokat könnyű kiirtani....a tankot meg ágyúval meg assaultal....azt meg sniperrel stb....szóval engem nagyon megfogott...és egy idő után átjött nekem az 1vh-ás hangulat..mikor beakarok rontani egy hazba vagy helyre..tele hajítani az egészet gázzal...ami kiirtja a snipereket a többit meg vakságában leütni...szóval jó game szerintem...ha beletudod élni magad és nem csak mész oszt lő...mert akkor valamelyik genyo sniper kido úgy is kiszed 10 lépés után...itt kell okosnak lenni..mint az 1 vhba...ha ott rosszul kimentél valszeg úgy is leszedett 1 mesterlövész (ha meg bekerülsz noobok közé...én beleültem artyrelli kocsiba=27/1-es volt a statom...) De te döntsd el..sokan a mész oszt lősz elven játszanak..azok a free killek sokszor.
2016. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és még egy negativum (számomra) az, hogy a közelharcnak semmi jelentősége nincs. A reveal trailer tele volt vele. Itt emg mindenki automata fegyverekkel rogangál, jó hát érdekesség és pörgössé kellett lenni, de én ne mbántam volna ha kicsit jobban hű marad a történelemhez. Én biztosan nem rendelem elő, majd ha kijött a végeleges talán megveszem vagy várok vele picit.
2016. szept. 7. 15:22
 9/10 anonim ***** válasza:
hát a közelharcot én sokszor használtam...a történelem hűség? ha mindenki manuális fegyverekkel szaladgálna akkor jó formán csak a prók tudnák élvezni és a játékban jól oldották meg az automata fegyvereket...szerintem úgy nagyon jó ahogy megalkották...de am a közelharcot én tényleg sokszor haszáltam, házak között sokszor sokkal hasznosabb ha közel van az ellen...kivéve a szurony roham...volt, hogy körbetáncoltam az ellenséget mert olyan gyorsan szaladt, hogy a kis távolság miatt kikerülte....-_-...én előrendelném...ha lenne rá most pénzem xddd
2016. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de sajnson most nincs xdd és mivel gyorsan lemegy a bf-ek ára..majd valamikor lehet megveszem
2016. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!