Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telepítettem a Sims3-at de...

Sanyesz45 kérdése:

Telepítettem a Sims3-at de már letöröltem a mappáját is meg minden fájlt benne, most egy régebbi verzióját akarom telepíteni de azt írja, hogy már telepítve van egy új verzió és az újat nem tudom telepíteni mert egy kiegészítővel frissült a játék?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a mappáját törölted, még a játék nincs hivatalosan kitörölve a rendszerről.
2016. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
Szabályos eltávolítás ( uninstallálás ) volt vagy egyszerűen ( egy program esetében legtöbbször helytelenül ) a Lomtárba törölted ?
2016. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk uninstalláld...
2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A probléma ott van, hogy hiába dobod ki a mappát, a windows rendszerfájljaiban még ott van, mivel azt gondolom kézileg nem törölted ki.

Belépsz vezérlőpultba (gépház win10-en) és ott programok telepítése és törlésénél (alkalmazások és szolgáltatások) töröld már le rendesen.

2016. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm szépen használtam már többször ezt a módszert de most valahogy nem jutott eszembe :)
2016. szept. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!