Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GoodGame Empire nevű játékal...

GoodGame Empire nevű játékal játszók! Szerintetek jogosan támadtam meg a volt szövitársam?

Figyelt kérdés

Szóval a szerver egyik nagy szövijével állunk hadba.Az egésznek annyi az előzménye röviden,hogy tőlünk valaki elkezdett foglalni egy erődöt rom vártól,de ezt a másik szövitől valaki meghiúsította mert neki kell az az erőd.Tőlünk valaki a vezetőségből(konkrétan a toborzó,mert őt kérte meg a helyettes) írt a másik szövi veszetőjének,aki azon felkapta a vizet és hadat üzent.(Szerintem a levélel nem volt semmi baj,be lett másolva chatbe)Erre ír egy körüzit akit később megtámadtam,hogy aki írt körüzit,hogy aki írt a másik szövi vezetőjének büntessék meg.(De kedves)Másnap a diplomatánkba kötött bele,hogy ő meg visszaél a jogaival(WTF!?).Aztán kiderült,hogy ez a sima egyszerű tag tárgyalni kezdett a másik szövi vezetőjével.Ez még nem verte ki nálunk a biztosítékot.De(!) aztán kiderült,hogy elárulta a szövinket vagyis részeket másolt ki tőlünk a chatből és elküldte a másik szövi vezetőjének,csak azért hogy őt hagyják békén.Na erre repült az illető.Én másnap megtámadtam.Én 64-es szintű vagyok ő meg hát tíz szintel kissebb nálam,és éjszaka támadtam.


Ugye nem voltam nagyobb szemétláda mint az áruló?


2016. szept. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint nem vagy nagyobb szemétláda.
2016. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan támadtad meg.
2016. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!