Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 Hunter Edition hogy...

Crysis 3 Hunter Edition hogy telepítsem fel?

Figyelt kérdés
Játékkal akartam játszani fel akartam telepíteni de a CD-ről rámegyek a telepítésre és aztán aktiválni kell na most egyszer már aktiváltam szóval nem enged tovább. És az a baj hogy a "játékaim" könyvtárnál sincs ott a játék és az Üzlet fülnél sincs a "Hunter Edition" Most akkor hogy a lehet telepíteni?

2016. szept. 4. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor aktiváltad be és melyik orgigin fiókon?
2016. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor hát amikor megvettem amikor kijött a játék és csak az originen.
2016. okt. 16. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy kérdezem, hogy van/volt több origin accountod? Mert ha már beaktiváltad akkor a könyvtárban kell, hogy legyen. Ha nincs ott az azért lehet, mert másik origin accounton van, vagy el van rejtve.
2016. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy van csak
2016. okt. 17. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod beaktiválni az azt jelenti, hogy vagy rosszul irod (nem valószinű) vagy felhasznált (gondolom te használtad el). SZerintem nézd át rendesen a könyvtárat lehet rejtve van. De ha berakod a dvd-t akkor előkéne hogy jöjjön. Nem tudom, mert ha biztosan arra a fiókra aktiváltad akkor ott kell lennie.
2016. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs sehol semmi :(
2016. okt. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!