Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 17 el játszanék Ps4 vagy...

Attila 08 kérdése:

Fifa 17 el játszanék Ps4 vagy Xbox one?

Figyelt kérdés
Fifa rajongo vagyok és rászántam magam egy konzol vásárlásra. eddig Pc-n játszottam. Kipróbálnám az ultimate team módot is viszont nem szeretnék előfizetni melyik konzolt érdemesebb megvenni?

2016. szept. 5. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél más játékkal is játszani nézd meg melyiknél van több, ami érdekel.


Ha nem, akkor döntsd el hogy egy stabilabb konzolt akarsz-e vagy egy szórakoztató központot.


Én személy szerint egyébként Xbox one-t választanám, mert tetszik hogy ki akar lépni abból a világból hogy konzol, játék és kész

2016. szept. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Sosem értettem, miért akar valaki a FIFA-val egyedül játszani. Ha nem használod ki a multiplayert, a játék 90%-áról lemaradsz. Na, mindegy.

Ha nem akarsz előfizetni, szintén mindenről lemaradsz. Egyrészt a multiplayer címek többségéről, másrészt rengeteg játékról. Ha előfizetsz a PS Plus-ra vagy az Xbox Live Gold-ra, havi 2-3 ezer forintért 4-6 teljes verziós digitális játékot kapsz ingyen (néha gagyik, de sokszor hatalmas címek).


De ha tényleg nem akarsz előfizetni, akkor PS4, mert az Xbox legnagyobb erénye az online szolgáltatása.

2016. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az xboxot jobban szeretem.
2016. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szereted a Fifát és / vagy az EA sportjátékokat akkor tudom ajánlani, hogy gondolkodj el az EA Accessen Xbox Oneon. Playstationon ilyen nincs.


[link]


Ugyan ez is egy előfizut (500Ft egy hónapba), de temérdek cuccot kapsz érte. Pl benne van a teljes Fifa 15-16 alapból, mindig adnak hozzá tehát előbb utóbb benne lesz a 17 is (persze nyilván az még új tehát nem most).

2016. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul mondtam az EA Access árat, 5500Ft egy évre tehát kevesebb mint 500 forint egy hónapra.
2016. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Mivel PS4-en sokkal jobb és több exkluzív van egyértelműen azt ajánlom és a grafika is kicsit szebb rajta!
2016. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Plébán Kristóf válasza:
Ps4 .nekem is az van, a fifa 17 demóját már kipróbáltam rajta, és nagyon szép a grafikája (persze az xboxone nál is biztos olyan szép) és át lehet élni pl. A Journey módot.
2016. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!