Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy nagyon régi, gyerekeknek...

Egy nagyon régi, gyerekeknek való számítógépes játékot keresek?

Figyelt kérdés

Egy Jancsi és Juliska játékot keresek, amit nagyon régen, kb 6-7 évesen játszottam (most 21 vagyok). Nem emlékszem sem gyártóra, sem pontos névre. Annyit tudok, hogy egyrészt meg lehetett hallgatni a mesét, másrészt különböző játékok voltak benne, például puzzle, ami nehéz szinten mozgó képkockákból állt, és kb egy gif lett az eredmény, mikor kiraktad.


A stílusáról annyira emlékszem, hogy egyszerű, sima fekete körvonalú alakok voltak, élénk színekkel. Ha jól emlékszem, Juliska szőke, Jancsi pedig vörös hajú volt, de ez csak elég halványan rémlik.


Próbáltam magyarul és angolul is rákeresni a neten, nem sok sikerrel.



2016. szept. 7. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez az, sokkal egyszerűbb grafikája volt ennél, és sokkal színesebb. Nem is végigjátszós volt, csak ilyen kis egyszerűbb. Van az Aiden Mediás Thézeusz, Odüsszeia, Iaszón, azokhoz hasonló volt.
2016. szept. 11. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Manó matek sorozatra gondolsz. 😉
2019. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt másik kérdéshez akartam írni :(
2019. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!