Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik jó ingyenes játék...

Létezik jó ingyenes játék androidra, ami nem lesz unalmas 2 nap után?

Figyelt kérdés

Már kipróbáltam vagy ezer játékot, de az összes vagy olyan, mint mondjuk a fallout shelter, hogy belépsz, játszasz egy 5 percet és mindent megcsináltál és visszamész a következő nap. Vagy pedig ha valami RPG játék akkor 30 szinten át ugyanaz az ellenség támad téged, ugyanazon az 1 mapon. Vagy csak annyit kell csinálnod hogy pötyögtetsz a tabletodon és nézed a képernyőt.


Nincs valami olyan játék, amivel naponta el lehet legalább 1 órát szórakozni? Valami olyat keresek, ahol lehet új karaktereket szerezni, de teljesen random, nem úgy, hogy a 2. szinten mindenki megkapja az xy karakter, a 30. szinten mindenki megkapja az zx karaktert.


Felőlem akár építős játék is lehet, de az is az összes csak olyan, hogy gyere vissza 5 óra múlva, 5 óra múlva építek valami újat és gyere vissza 10 óra múlva...



2016. szept. 7. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Strava.

Minden nap izgalmas. :)

2016. szept. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát valakinek biztos izgalmas és szeretik, de én nem tartozok közéjük.
2016. szept. 7. 07:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezekkel viszonlyag sokáig játszottam, bár nem mindenben felelnek meg az elvárásaidnak:


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
swordigo nagyon tetszett, de már végigvittem, pvz 1et szintén, pvz 2t meg elkezdtem, de valahol már a közepe/ vége felé abbahagytam valami okból, azt hiszem túl sok lett a fizetös dolog benne, ami nélkül nem nagyon lehetett továbbjutni. A harmadikat meg még megnézem. Köszi.
2016. szept. 7. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Hearthstone
2016. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Clash Royale. Ugyan várni kell, hogy a csaták után kapott ládák kinyíljanak, de közben is tudsz játszani, pénzt gyűjteni csatákból és csillagokat, hogy kinyisd a crown chestet, barátaiddal harcolni, majd ha erősebb lettél, bajnokságokon is részt vehetsz.
2016. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most az Egg inc.-el játszok. Hát kb. semmiben nem egyezik azzal amit te akarsz, de el lehet lenni vele.
2016. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hearthstone nem működik, az utolsú kettőnek meg még adok egy kis időt. Köszi az eddigieket.
2016. szept. 7. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Modern combat. Lehet mar nem ingyenes regebben az volt,es el lehet vele lenni de jo telo kell hozza. Olyasmi jatek mint a GTA
2016. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!