Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban Ireliára milyen szerint...

Daniel128 kérdése:

Lolban Ireliára milyen szerintetek a bc ( black cleaver)?

Figyelt kérdés
Mivel a triforce alapból ad jókora damaget én tankra szoktam buildelni de most gondolkodom hogy alapból a w is jó tankok ellen, így milyen lenne bcvel?

2016. szept. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2016. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben. Csak azért kérdeztem hogy valaki próbálta-e már?

Hétvégén mindenképp kipróbálom

2016. szept. 8. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A probléma az vele, hogy a Trinity után a Phage passzívja nem fog érni semmit. Egyébként megérheti, ha full tankot épít az enemy team, de egy lane ellenfélre szerintem nem éri meg, bruiserként nem a tankot kell megölni. Youmuu vagy BotRK, ha dmg kell.
2016. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a Tri Force-ot kihagyod, mert a 2 phage pazarlás. De a Tri Force-ot nincs miért kihagyni, erős item és Ireliának tökéletes. Igazából ennyi.
2016. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felesleges. Youmuu-t vegyél a triforce mellé és aztán tankosíts.
2016. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább TriForce, utána esetleg még más damage vagy tankos item jobb
2016. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 adika2181 válasza:
Ha offtankra buildeled szerintem elég jó.
2016. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!