Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban mikor lesz...

A minecraftban mikor lesz gravitáció?

Figyelt kérdés
Elkezdtem játszani kb 2 hete a minecraftal és idegesít hogy nem esnek le a levegőböl a kockák meg nem lehet kimenni a világűrbe???

2016. szept. 8. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem lesz, ha eddig sem tartották jó ötletnek a fejlesztők.
2016. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2016. szept. 8. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem soha. Millió másik játék létezik, amiben a fentiek benne vannak.
2016. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van benne, ugyanis ha ugrasz, visszaesel a földre. Ha egy hegyoldalról leugrasz, lezuhansz, és meg is sérülsz. A vízben lesüllyedsz. Sőt, a víz és a láva is lefelé folyik.

Az pedig, hogy a blokkok nagy részére nem hat, az az oka, hogy ez nem egy valóság szimulátor, hanem egy építős játék. Nem célja a valóság imitálása, különben hogy bírhatnál el többször 64m3 tömör aranyat egy sima hátitáskában?:) Ha ezzel nem tudsz megbarátkozni, akkor nem a te játékod, van ilyen. Szóval ne idegesítsd magad, inkább mellőzd a játékot.

2016. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rippiplayer ***** válasza:
Ha a minecraft-ban full gravitáció lenne, nem lehetne tetőt építeni.
2016. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!