Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hősismeretszint zseton? LoL

Sakusa kérdése:

Hősismeretszint zseton? LoL

Figyelt kérdés
Hogy lehet hősismereti zsetont szerezni? Mármint értem már el S- vagy jobb osztályzatot 5-ös szintű hőssel, de egyszer sem kaptam zsetont.. Mit tegyek?

2016. szept. 10. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
S- nem elég. S vagy S+ kell és szerencse.
2016. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem,hogy semmi értelme,mert a kék eszenciát jobban megéri hősökre költeni, mint erre a haszontalan semmire.
2016. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi^^ igazából csak érdekelt hogy hogy van :D
2016. szept. 10. 18:52
 4/5 savanyújóska ***** válasza:

A 6-oshoz(lila) 2 minimum S- meccs kell(meccsenként kapsz egy tokent), majd a Hextech craftingban tutdod kicraftolni, asszem 600 blue essence-ért, a 7-eshez 3 minimum S-es meccs (S- NEM elég), és ugyanúgy 600 essence, vagy a champion shardja kell a kikraftoláshoz.


#1: Ízlések és pofonok, értem, hogy neked értelmetlennek tűnik, de azért nem kell leszólni szegényt :D

2016. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Plusz azért egy bizonyos hősszám felett nem igazán kapsz olyan shardot ami a.) nincs még meg, b.) van értelme kicraftolni, mert jétszanál is vele, nekem a 7-es mastery zedre megérte, hőst ip-ből is tudok venni, ezt nem. (Illetve mystery champ shardot igen, de azt meg ld. fentebb.)
2016. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!